Aristolog Nedir?

aristolog-logo-kareAristolog.com 2011 Ağustos’unda kurulmuştur. Özgün içerikler üreten dijital medya ve farketing konularını temel nokta olarak kabul eden bir anlayışa sahiptir. Okuyucularına dijital medya, farketing ve reklam gibi alanlarda içerikler üreten Aristolog, yılda yarım milyona yakın benzersiz iletişim profesyonelini websitesine çekme başarısını göstermiştir. Hızlı bir okuyucu kitlesi oluşturma başarısını, 2013 yılında almış olduğu 2 ödül ile tescillemiştir.

Yeni medya iletişimi hakkında önemli içerik kaynaklarından biri olan Aristolog, Aristocu mantık ile içerikler üreten bir portaldır. Okuyucularına parçadan bütüne giden bilgiler vermek yerine, bütünsel bir bakış açısı ile genelden özele inen bir bakış açısına sahiptir.

Aristolog.com editörleriyle veya yazarlarıyla iletişime geçmek için yazbana@aristolog.com adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim bölümümüzdeki formu kullanabilirsiniz. Ayrıca, içeriklerimizden düzenli olarak haberdar olmak için RSS, veya Twitter yollarını izleyebilirsiniz.

Aristolog.com Türkiye’nin Tek Sosyal Medya Ansiklopedisidir! Bir Haber Sitesi Değildir. Bir Yorum Sitesidir.

2014 Powered By Aristolog, Düzenleme ve Seo WordPress Uzmanı | Sitemap