İlgili Yazılar

 • Ayşe

  Merhaba Aykut bey, burada da izninizle bir parantez açmak istiyorum. Mobil veya internet şubesini aktif olarak kullanan tüketiciler de artık bu seçimi yapmak yerine hangi bankanın daha karlı olduğunu ölçmekle meşgul. Kararını buna göre verebiliyor. Bankaların internet şubelerinde açılan e-vadeli hesaplar bir çıt daha yüksek faiz veriyorlar ve tercih nedeni oluyor.

  Aslında bu anlamda ne şubelere gitmek istiyor insanlar, ne de bankalar şubelerine müşteri gelsin istiyor. Teknoloji ile içiçe yaşayan insanlar artık mobil ve internet şubelerde. Bu anlamda Enpara.com’un bu kitle için çok uygun tasarlanmış bir proje olduğunu düşünüyorum.

  • Aykut Kadir Kurt

   Ayşe Hanım Merhaba,

   Öncelikle değerli katkınız için çok teşekkür ederim. Enpara.com çok güzel bir strateji ile ilerliyor. Müşterisine şu şekilde davranıyor; teknolojimi yoğun kullanırsan, operasyonel maliyetlerimi azalttığın için sana daha yüksek faiz veriyorum.

   Benim özellikle vurgulamak istediğim nokta sadece müşteri kazanımı değil sonrasında da şube ve operasyon maliyetlerini azaltmak. Bunun fayda sağlayabilecek yöntemleri mevcut fakat burada açıklarsam danışmanlık firmalarına haksızlık yapmış olurum. Özetle yapılması gereken teknolojileri müşterilerin anlayacağı dilde anlatabilmek.

2014 Powered By Aristolog, Düzenleme ve Seo WordPress Uzmanı | Sitemap

Önceki yazıyı okuyun:
Sosyal Medya Toplumların Baş Belası Mıdır?

 Son günlerde sosyal medyanın konuştuğu tek konu Gezi Parkı eylemleri. Olayların başlamasından bu yana 5 gün geçti fakat olayların popülerliği...

Kapat