Aristolog.com

Söyleyecek birşeyin varsa Aristolog senin yerin! "Ben Yazarım Arkadaş" diyorsan, Aristolog'da senin için yerimiz var! Email: yazbaba@aristolog.com

Yusuf Dahi

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın ve Yayın bölümü mezunu. Sosyal medya ve dijital dünya ile yatıp kalkan, Aristolog.com Genel Yayın Yönetmeni.

Ahmet Beliktay

Mesleği iletişimi kurgulayıp yönetmek olduğundan, kariyer yolunu dijital medyada proje yönetimi ve sosyal medya pazarlamasına yönlendirmiştir. Aristolog.com'un kurucusu ve tasarımcısı olmasının yanı sıra, koyu olmasa da bir Beşiktaş taraftarıdır.

Aykut Kadir Kurt

Kök hücre donörlüğü adına çalışan Belki de Sensin’in kurucusu. Dijital Bankacılık Analisti. Beyaz yakasını çıkarınca danışman, girişimci ve sosyal girişimci. Mobil ve sosyal medya ile ilgili ürünler tasarlıyor.

Sakine Evlice

Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesin de işletme eğitiminin ardından sosyal medyada kendisine bir odak noktası bulup oraya taşındı. Dijitale dair her konu hakkında araştırmayı ve yazmayı seviyor. Bu tutkusunu da Aristolog.com la taçlandırınca şu sıralar sevdiği işi yapıyor.

Bengü Turna

İletişim işçisi. Kaydıraktan kayan, sokağa akan bu arada kendini evde unutan…

Oğuzhan Yılmaz

Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümünden yavaş yavaş mezun oldu. Baktı ki sosyal medya ve bileşenlerinden keyif alıyor, bu alanda uzmanlaşmaya yöneldi. Sosyal medya uzmanı, Blog yazarı ve Kreatif şahsına münhasır bir insan.

Erkan Mert Özoğul

Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu, reklam ajansında yazar, sosyal medya ve reklamcılık bağımlısı, müzik ve edebiyat tutkunu, tiyatroya düşkün, kitap okumaktan keyif alan, konserleri kaçırmayan,rock n roll seven, Galatasaray taraftarı.

Özlem Çimen

Wordpress sever, aynı zamanda kullanıcı odaklı siteler geliştirmeye çalışan seo uzmanı

Berke Sarpaş

2000 yılında Bilkent Üniversitesi'ni, 2002 yılında Melbourne Kraliyet Üniversitesi'ni (Avustralya) bitirdi. 2005 yılında Türkiye'de üretilen organik tarım ürünlerini uzak doğu piyasalarına internetten pazarlamaya başladı. 2006 yılı sonunda bir e-ticaret danışmanlık şirketi kurmak üzere hazırladığı iş planına Baltaş Grubu'ndan yatırım aldı ve gruba bağlı EBaltaş Coproline'ın kuruculuğunu üstlendi. 8 yılda ekibiyle birlikte yaklaşık 5.000 e-girişimci yetiştiren ve 25'e yakın ilde yaklaşık 15.000 kişiye dijital pazarlama, e-dış ticaret eğitimleri sunan Sarpaş, şirketlere dış pazarda müşteri bulma, sosyal medya ve internet reklamcılığı konularında danışmanlıklar verdi. 2011 yılında Türkiye'nin ilk Dijital Ekonomi E-Ticaret Zirvesi ve Fuarı'nı Hilton Convention Center'da gerçekleştirilmesinde yapımcı ve genel sekreter olarak görev aldı. İkincisi 2012 yılında gerçekleştirilen zirveye 260 şirket ve 1.400 kişi katılım gösterdi. 2013 yılında Sarpaş Grubu'nu kuran, Google Türkiye'ye iş geliştirme konusunda danışmanlık vermiş olan, DigitalAge dergisi köşe yazarı, T.C. Ekonomi Bakanlığı'nın akredite eğitmeni ve Google Regional Trainer olan Berke Sarpaş evli ve bir çocuk babasıdır.

Daha Fazla İstanbul

Reklam ajansı yaratıcılığı + PR ajansı hassasiyeti + dijital ajans inovasyonu + sosyal medya dinamizmi = df İstanbul

Ozan Özbey

Bursa doğumlu, Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Dijital Bankacılık Analisti. Muzik aleti tamiri, yabancı dil öğrenmek ve çeviri yapmak en sevdiği hobileri. Aynı zamanda yemek yemeyi, balkonu yıkamayı ve yeni yerler görmeyi çok sever.

Plasenta Conversation Agency

Creates platform independent ideas executed in the right medium, igniting conversation in such a creative way that makes it irresistible to join.

Paylaş ki; herkes okuyabilsin 😉

2014 Powered By Aristolog, Düzenleme ve Seo WordPress Uzmanı | Sitemap